fbpx

Pytania

Masz pytanie? Mam odpowiedź

Standardowy czas treningu to 60-75 minut, w tym czasie realizujemy wcześniej ustalone założenia.

Moim zadaniem jest dopasowanie treningu do Twojego poziomu i możliwości. Gwarantuje Ci to bezpieczne wdrożenie do aktywności fizycznej.

Treningi prowadzę na siłowni My Fitness Place Bielsko-Biała, istnieje możliwość ustalenia innego miejsca.

Jest to uzależnione od kilku czynników. Pierwsze pytanie jakie należałoby tutaj zadać to jaki masz cel i jakich efektów oczekujesz. Wszystkim tym zajmiemy się na pierwszej konsultacji.

Twoja dostępność czasu i warunki finansowe czy miejsce zamieszkania warunkuje w jakiej formie będziemy współpracować. Na pierwszym spotkaniu wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zabierz wygodny strój sportowy, ręcznik, obuwie zamienne oraz wodę do picia.

To zależy od rodzaju celu. Nie zawsze jest to optymalne. Na konsultacji zaprezentuję najlepsze rozwiązanie w ujęciu długofalowym.

Wręcz przeciwnie, odpowiedni trening wpływa na zmniejszenie spadku siły mięśniowej, równowagi, dba o zdrowie kości, przeciwdziała procesom starzenia.

Nie będę na siłę narzucał ćwiczeń, form pracy, których nie lubisz, wykorzystamy inne narzędzia, które pomogą zrealizować dany cel.

O tym przeczytasz w zakładce o mnie

Zdecydowanie, celem przygotowania motorycznego jest poprawa kluczowych dla Twojej dyscypliny zdolności, które przyczynia się do poprawy wyników i zmniejszą ryzyko kontuzji.

Jest to uzależnione między innymi od stopnia zaawansowania i Twojej dostępności. Optymalnie, choć NIEKONIECZNIE będą to 3 treningi w tygodniu, nie wszystkie też muszą być na siłowni.

Jeśli w wyniku przeprowadzonego wywiadu zajdzie taka potrzeba, poinformuję Cię o tym i zaproponuję kontakt z innym specjalistą.